Sitemizden Güvenli Alışveriş Yapabileceğiniz Gibi, Memnun Kalmadığınız Ürünleri de Gönül Rahatlığı İle Hesabım Menüsünden İade Oluşturabilirsiniz!...
Sitemizden yapacağınız 0 - 999.99 TL ye kadar alışverişleriniz de 69.90 TL Kargo Ücreti alınmaktadır. 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Ücretsiz Kargo. Sitemizden yapacağınız 0 - 999.99 TL ye kadar alışverişleriniz de 69.90 TL Kargo Ücreti alınmaktadır. 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Ücretsiz Kargo. Sitemizden yapacağınız 0 - 999.99 TL ye kadar alışverişleriniz de 69.90 TL Kargo Ücreti alınmaktadır. 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Ücretsiz Kargo. Sitemizden yapacağınız 0 - 999.99 TL ye kadar alışverişleriniz de 69.90 TL Kargo Ücreti alınmaktadır. 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Ücretsiz Kargo.
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Yelek

Erkek yelek montların kolsuz halidir. Özellikle erkeklerin sıklıkla tercih ettiği bu kıyafetler oldukça çeşitli ve kullanışlıdır. Erkek yelek modelleri farklı renklerde, desenlerde ve tarzlarda üretilebilir. Erkek yelekler kurtarıcı nitelikte olduğu için pek çok insan tarafından tercih edilir. Mevsim geçişlerinde kararsız kalınmasının önüne geçerken kullanan kişilere de tarz bir hava katar. Modelleri zevklere ve ihtiyaçlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Cepli olarak tasarlanan modelleri vardır. Erkekler kadınlar kadar sık çanta taşımamaları sebebiyle eşyalarını koymak için ceplere ihtiyaç duyabilirler. Cepli erkek yelek tercih etmeniz halinde telefon veya cüzdanlarınızı taşımada kolaylık sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde zevkinize bağlı olarak fermuarlı veya düğmeli erkek yelekleri de bulabilirsiniz. İnce veya kalın olması sebebiyle farklı havalarda kullanıma uygundur. Farklı renk, materyal ve desende tasarlanıp üretilen modelleri kaliteli markalar aracılığıyla almanız sizlere avantaj sağlar. Kalitesi ve güvenilirliği ile uzun yıllar kullanılabilecek kıyafetler ortaya koyan birçok marka vardır. Tüm bu markaları bir araya getiren Boossmilano yelek modellerini inceleyebilirsiniz.
Ürün bulunamadı.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Efendim, Merhaba 05327057600 Nolu telefondan bize 09.00 ile 22.00 arası ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda yardımcı olunacaktır inşallah. Ya da en kısa zamanda dönülecektir. Sağlıcakla kalınız. Not: Whatsapp tan mesajda atabilirsiniz.
Yükleniyor...