Booss Milano Ailesi Olarak, Siz Değerli Müşterilerimizin 2024 Yeni Yılını Kutlarız.
Patron Çıldırdı...Sitemizden yapacağınız tüm alışverişleriniz ÜCRETSİZ KARGO!... Patron Çıldırdı...Sitemizden yapacağınız tüm alışverişleriniz ÜCRETSİZ KARGO!... Patron Çıldırdı...Sitemizden yapacağınız tüm alışverişleriniz ÜCRETSİZ KARGO!... Patron Çıldırdı...Sitemizden yapacağınız tüm alışverişleriniz ÜCRETSİZ KARGO!...
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Bedeninizden büyük kalıpları tercih etmek, oversize giyim anlamına gelmiyor. Modaya ayak uyduran uydurmayan herkesin oversize tşört modeller yer alıyor. Bunun sebebi son birkaç yıldır sokak modasının ön plana çıkması. Bedeni sarmayan, rahat bir giyim deneyimi sunan ve omuzları genelde düşük, bol kesimlere oversize modeller diyoruz. Alt giyimde de Rap modası olarak adlandırılan oversize kesim pantolon ve eşofmanlar yer alıyor. Bilinenin aksine bol giyim oversize giyinmek değildir. Oversize tişört modelleri son yıllarda sokak modasıyla birlikte oversize kalıplarda kesilmeye başlandı. Gençlerin tercih ettiği bu kesimler geçmişe dönüş, 2000’lerin modasına ayak uydurmak kavramıyla birleşiyor.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Efendim, Merhaba 05327057600 Nolu telefondan bize 09.00 ile 22.00 arası ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda yardımcı olunacaktır inşallah. Ya da en kısa zamanda dönülecektir. Sağlıcakla kalınız. Not: Whatsapp tan mesajda atabilirsiniz.
Yükleniyor...